نوزولیوا

(دیدگاه کاربر 1)
 • خرید سریع

  تحویل خرید در کمترین زمان
 • امکان بازگشت

  امکانی که به شما اجازه میدهد با خیال آسوده خرید کنید
 • همیشه معتبر

  ما فقط 100٪ محصولات معتبر را به فروش می رسانیم
 • خرید مطمئن

  اطلاعات شما همیشه محافظت میشوند

مشخصات

بهترین روش استفاده:

هفته اول: شب اول یک پاف در بینی راست و شب دوم یک پاف در بینی چپ اسپری شود. شب سوم دو پاف در بینی راست و شب چهارم دو پاف در بینی چپ اسپری شود شب پنجم سه پاف در بینی راست و شب ششم سه پاف در بینی چپ اسپری شود.

هفته دوم: استفاده نمیشود. (استراحت)

هفته سوم: مطابق دستور هفته اول، استفاده شود.

توضیحات

شکل دارویی: ظرف ۲۰ میلی لیتری همراه با درپوش اسپری دار

مواد تشکیل دهنده: عصاره سیاه دانه و روغن زیتون

موارد مصرف در طب مدرن: درمان حساسیت های فصلی، آلرژی ، زکام و رفع گرفتگی بینی. درمان سینوزیت حاد و مزمن و پولیپ بینی درمان میگرن و سر درد های مزمن با طبع سرد. تقویت حافظه و رفع خستگی

موارد مصرف در طب سنتی: جهت زکام که با عطسه بسیار باشد.

نحوه و مقدار مصرف: بزرگسالان : هر ۱۲ ساعت یک پاف در بینی کودکان زیر ۶ سال : روزی یک پاف در بینی

نحوه صحیح استفاده از دارو: قبل از مصرف دارو، بینی باید تمیز باشد. هنگام استفاده از دارو از طریق بینی نفس بکشید و دارو را هنگام دم اسپری نمائید. اسپری را در دست گرفته به گونه ای که انگشت شست در زیر اسپری و سایر انگشتان اطراف پمپ بوده ، سر را کمی به جلو خم نموده و سر اسپری را داخل یکی از سوراخهای بینی قرار دهید. سپس با دست سوراخ دیگر بینی را مسدود نمایید. همراه دم، اسپری را تا انتها فشار دهید. سپس سر پمپ اسپری را با آب گرم تمیز نمایید. توجه: در زمان استفاده از اسپری نوزولیوا، اگر محتوای اسپری به داخل حلق و گلو ریخته شود و یا اگر هنگام اسپری کردن، احساس سوزش گلو کردید، یک استکان شربت آبلیمو، یا یک استکان آبمیوه و با یک برش میوه میل نمایید. عوارض جانبی: عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه: در بارداری و شیردهی، تنها پس از مشورت و تایید پزشک مصرف شود. در صورت بروز حساسیت در زمان استفاده از این فرآورده، مصرف آن را قطع نمایید. افراد دارای فشار خون و فشار چشم بالا، کسانیکه زخم در مخاط بینی داشته و کسانی که دچار پارگی پرده گوش هستند، از مصرف این دارو خودداری نماینده نحوه و شرایط نگهداری: دارو را دور از دسترس کودکان، در ظرف در بسته و دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری کنید.

توضیحات تکمیلی

شکل دارویی

عصاره سیاه دانه و روغن زیتون

مورد مصرف درطب مدرن

درمان حساسیت های فصلی، آلرژی ، زکام و رفع گرفتگی بینی.
درمان سینوزیت حاد و مزمن و پولیپ بینی درمان میگرن و سر درد های مزمن با طبع سرد.
تقویت حافظه و رفع خستگی

مورد مصرف در طب سنتی

هت زکام که با عطسه بسیار باشد.

5.0/5
1 دیدگاه
1
0
0
0
0
 1. Nadem

  عالی

دیدگاه خود را اضافه کنید