کپسول گاسترینا سفوف بزور

(دیدگاه کاربر 1)
 • خرید سریع

  تحویل خرید در کمترین زمان
 • امکان بازگشت

  امکانی که به شما اجازه میدهد با خیال آسوده خرید کنید
 • همیشه معتبر

  ما فقط 100٪ محصولات معتبر را به فروش می رسانیم
 • خرید مطمئن

  اطلاعات شما همیشه محافظت میشوند

۱۵,۵۰۰ تومان

مشخصات

کپسول گاسترینا:

عملکرد معده و روده ها را تقویت نموده، سوء هاضمه را برطرف کرده و به هضم و جذب بهتر غذا کمک می نماید. بلغم (سردی وتری) معده و روده ها را برطرف می نماید. نفخ و ورم معده و روده ها (گاز معده و روده ها را درمان نموده، لذا، درد شکم ناشی از آنها، درمان می شود. حرکات دودی روده ها را تقویت نموده ، درنتیجه يبوست درمان می شود.

توضیحات

شکل دارویی: کپسول ۳۰ عددی در جعبه / ۵۰۰ میلی گرمی

موارد مصرف در طب مدرن : عملکرد معده و روده ها را تقویت نموده، سوء هاضمه را برطرف کرده و به هضم و جذب بهتر غذا کمک می نماید. بلغم (سردی وتری) معده و روده ها را برطرف می نماید. نفخ و ورم معده و روده ها (گاز معده و روده ها و درد شکم ناشی از نفخ و ورم را درمان می نماید. حرکات دودی روده ها را تقویت نموده ، در نتیجه یبوست درمان می شود.

موارد مصرف در طب سنتی: نافع است از برای جمیع ریاح و نفخ اجزاء فرآورده : کرویا، انیسون، زیره سیاه، قاقله کبار، قاقله صغار، قرفه، تخم کرفس، قرنفل، زنجبیل، دارفلفل، نانخواه و شکر سرخ نحوه و مقدار مصرف : روزی ۳ الی ۶ کپسول میل نمایید ( بهتر اینکه، کپسول را مابین غذا استفاده نمایید). عوارض جانبی : عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است.

موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه: در صورت نیاز به مصرف مداوم و طولانی مدت دارو، احتیاط شود و با پزشک مشورت نمایید در بارداری و شیردهی، تنها پس از مشورت و تایید پزشک مصرف شود. در صورت بروز حساسیت در زمان استفاده از این فرآورده، مصرف آن را قطع نمایید. مصرف این دارو در افراد زیر ۸ سال ممنوع می باشد. توجه: افراد دارای تب و معده ی حساس به ادویه گرم و افراد دارای مشکلات انعقادی، از مصرف این دارو خودداری نمایند.

نحوه و شرایط نگهداری: فرآورده را دور از دید و دسترس اطفال ، در ظرف در بسته، دور از نور و در دمای کمتر از ۳۰ در در زیر به طور چکیده به خواص درمانی بعضی از اجزاء تشکیل دهنده این کپسول می پردازیم. این خواص برگرفته از منابع علمی و طبی می باشد. زیره ( نام علمی: Carum carvi L ): بذرهای زیره حاوی ۳ . ۵ تا ۹ درصد اسانس هستند. عمده ترین ترکیبات تشکیل دهنده اسانس زیره، کومین آلدهید، گاما ترپینن، آلفا پینن، بتاپینن، آلفا ترپینن و لیمونن می باشد. زیره حاوی تانن، موم، مواد رزینی، موسیلاژ و مواد قندی بوده که اشتها آور، مدر، ضد نفخ و مقوی معده می باشد. انیسون ( نام علمی : Pimpinella anisum L ): مهمترین ترکیب انیسون، آنتول است که ۹۰-۸۰ درصد آن را شامل می شود. از مواد دیگر تشکیل دهنده آن می توان به متیل کاویکول ۵ الی ۱۰ درصد، انیس آلدهید، انیس ستون و انیس استیک اشاره کرد. انیسون خاصیت ضددرد، ضداسپاسم، ضد نفخ، معرق، هضم کننده، مقوی کبد، مسهل، محرک و مقوی معده دارد. قاقله صغار(هل سبز) ( نام علمی: Elettaria cardamomum Maton ): تقویت کننده معده، ضد نفخ و بادشکن بوده، به هضم غذا کمک می نماید. سبب تسکین کولیت، سوءهاضمه، حالت تهوع و بی حالی شده، مانع ترشح زیاد اسید معده شده و اشتها را تحریک می کند. قرفه (دارچین) ( نام علمی: Cinnamomum zeylanicum Blume ): دارای مقداری تانن ، موسین ، نشاسته ، اکسالات کلسیم و منیزیم می باشد. برای درمان گرفتگی عضلات، استفراغ، اسهال، عفونت، سرماخوردگی و بی اشتهایی استفاده می شود. تخم کرفس ( نام علمی: Apium graveolens): تخم کرفس حاوی لیمونن، سلنین ، فورو کومارین و گلیکوزیدهای فروکومارین و فلاونوئیدها بوده، تخم کرفس به واسطه آنتی اکسیدان و ترکیبات ضد التهابی موجود در آن، در پیشگیری از سرطان، درمان ورم مفاصل، اسپاسم عضله و رفع نفخ مفید می باشد. قرنفل (میخک) ( نام علمی Eugenia caryophyllata ): عصارهی میخک دارای اسانس های فرار (ارژنول، اوژنیل استات)، فلاونوئید استراگاین، ایزوکوترسیترین)، تانن (اوژنین)، تری ترین (اولئانولیک اسید) و استروئیدهائی مانند پتاسیتوسترول می باشد. میخک جریان آنزیمی را افزایش داده ، فعالیت گوارشی را تقویت نموده که برای درمان درد معده و حالت تهوع مفید است. زنجبیل ( نام علمی: Zingiber officinale): حاوی مواد معدنی مثل پتاسیم، کلسیم، منیزیم، مس و زینک بوده و بعنوان تقویت کننده معده و بدن، بادشکن و ضد نفخ بکار می رود. دارفلفل ( نام علمی: Piper longum L ): غنی از آهن، فسفر و کلسیم می باشد. دار فلفل گرفتگی های کبد و طحال را باز می کند. مقوی معده بوده و به هضم غذا کمک می نماید. زنیان (نانخواه) ( نام علمی: Carum Copticum ): زنیان بسیار غنی از اسانس تیمول بوده که در این اسانس ترکیبات سیمن ، آلفا و بتاپینن نیز وجود دارد. نانخواه برای رفع بیماری های معده ، کبد ، ناراحتی گلو، سرفه و روماتیسم تجویز و از آن به عنوان اشتها آور، کرم کش، بادشکن، ملین، ضد تهوع و از بین برنده بوی نامطبوع دهان استفاده می گردد.جه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید.

توضیحات تکمیلی

شکل دارویی

کپسول ۳۰ عددی در جعبه / ۵۰۰ میلی گرمی

مورد مصرف درطب مدرن

عملکرد معده و روده ها را تقویت نموده، سوء هاضمه را برطرف کرده و به هضم و جذب بهتر غذا کمک می نماید. بلغم (سردی وتری) معده و روده ها را برطرف می نماید. نفخ و ورم معده و روده ها (گاز معده و روده ها و درد شکم ناشی از نفخ و ورم را درمان می نماید. حرکات دودی روده ها را تقویت نموده ، در نتیجه يبوست درمان می شود.

مورد مصرف در طب سنتی

نافع است از برای جمیع ریاح و نفخ اجزاء فرآورده : کرویا، انیسون، زیره سیاه، قاقله كبار، قاقله صغار، قرفه، تخم کرفس، قرنفل، زنجبیل، دارفلفل، نانخواه و شکر سرخ نحوه و مقدار مصرف : روزی ۳ الی ۶ کپسول میل نمایید ( بهتر اینکه، کپسول را مابین غذا استفاده نمایید). عوارض جانبی : عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است.

5.0/5
1 دیدگاه
1
0
0
0
0
 1. Nadem

  عالی

دیدگاه خود را اضافه کنید