شربت مفرح ابریشمی

(دیدگاه کاربر 1)
 • خرید سریع

  تحویل خرید در کمترین زمان
 • امکان بازگشت

  امکانی که به شما اجازه میدهد با خیال آسوده خرید کنید
 • همیشه معتبر

  ما فقط 100٪ محصولات معتبر را به فروش می رسانیم
 • خرید مطمئن

  اطلاعات شما همیشه محافظت میشوند

۴۵,۰۰۰ تومان

مشخصات

شربت مفرح عنبری ابریشمی :

حاوی طلا و نقره بوده، که ترکیبات تشکیل دهنده این شربت به تناسب، به منظور لطیف کردن ارواح تقویت ح رارت غریزی، تقویت اعضاء رئیسه (قلب، مغز و کبد) و ارواح، آرامش اعصاب، اخراج اخلاط سوداوی و بلغم لزج و فاسد، باز کنندگی انسدادهای درون بدن، افزایش قوه بینایی، تقویت قوه باه، پاک سازی مغز از بخارات ، تقویت حواس، تقویت حافظه، تقویت هاضمه و اشتها آور، شاداب و سرحالی بدن و نیکو کنندگی رنگ رخسار کاربرد دارد.

توضیحات

شکل دارویی: شربت در بطری ۲۰۰ میلی لیتر

مورد مصرف در طب مدرن، تقویت کننده قلب، مغز، حافظه، اعصاب، کبد، معده واحشاء (دستگاه گوارش) می باشد. درمان کننده مالیخولیا، افسردگی، وسواس، پرخاشگری و همچنین تقویت کننده سیستم ایمنی بدن می باشد.

مورد مصرف در طب سنتی: جهت تقویت اعضا رئیسه و ارواح آن و رفع خفقان بارد و اقسام مالیخولیا نافع است.

اجزاء فرآورده: ابریشم، گل گاوزبان، بادرنجبویه، عنبر اشهب، ورق طلا، ورق نقره، مروارید و مصطکی نحوه و مقدار مصرف : دو قاشق غذاخوری از شربت را، با یک لیوان آب و یا عرقیات آرامبخش ترکیب نموده، میل نمائید. روزی ۲ مرتبه). عوارض جانبی : عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است. | موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه: مصرف این محصول در دوران بارداری، شیردهی و کودکان زیر پنج سال ممنوع می باشد. در صورت بروز حساسیت در زمان استفاده از این فرآورده، مصرف آن را قطع نمایید. نحوه و شرایط نگهداری: دارو را دور از دسترس کودکان، در ظرف در بسته، دور از نور و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمائید.

در زیر به طور چکیده به خواص درمانی بعضی از اجزاء تشکیل دهنده این شربت می پردازیم. این خواص برگرفته از منابع علمی و طبی می باشد. بادرنجبویه (نام علمی: .Melissa Officinalis L ): بادرنجبویه حاوی سیترال، سیتوتلال، فلاونوئید و اسید کافئیک می باشد، سیترال و سیترونلال در این گیاه دارای خاصیت آرام بخشی و ضد اسپاسم می باشند. مقوی قوای فکری و دستگاه عصبی بوده و هوش و حواس و حافظه را تقویت می نماید. این گیاه به دلیل دارابودن فلاونوئید ، دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد که بر تقویت قلب، مغز و کبد تاثیر بسزایی دارد. گل گاوزبان (نام علمی:Echium amoenum ): گل گاوزبان دارای موسیلاژ، فلاونوئید ( آنتوسیانین) ، آلکالوئید ، سدیم و پتاسیم می باشد. مقوی روح و اعضای رئیسه بدن بوده و حواس پنج گانه را تقویت می نماید. آنتوسیانین موجود در این گیاه میزان خطر ابتلا به عوارض قلبی و چاقی مفرط را کاهش می دهد. همچنین این گیاه به دلیل دارابودن فلاونوئید می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان اثر کرده و باعث پایین آمدن سطح چربی خون شده و بر عملکرد قلب تاثیر خوبی داشته باشد. عنبر اشهب (نام علمی:Ambra grisea): این ماده دارای بوی بسیار خوبی بوده که باعث شادی و نشاط در فرد می گردد. به عنوان حافظ ارواح نیروهای حیوانی و نفسانی بوده ، اشتها آور ، محرک قوه تقویت جنسی و تقویت کننده اعتدال بدن و دافع امراض گرم قلب و دماغ می باشد. عمده ترین عنصر تشکیل دهنده این ماده، عنبرین است . این ماده به عنوان یک محرک شب برای سیستم های گردش خون و عصبی به کار گرفته می شود. مصطکی (نام علمی:Pistacia lentiscus L): مصطکی صمغ درختی به نام درخت مصطکی از خانواده پسته ایان می باشد . این مصطکی حاوی ترکیباتی مانند مونوترپن، هیدروکربن هایی به نام پنین، میرسین ، تری تترا ، اسیدهای تریترین پنتا سیکلیک و الکل می باشد. ۹۰ درصد این صمغ را ترکیبات مونوترپن تشکیل می دهد . مونوترپن عامل پیشگیرنده شیمیایی است و از آن جایی که طبیعتی تحریک کننده دارد، سبب ترشح آنزیمی می شوند به نام گلوتاتیون اس ترانسفر که در خنثی کردن مواد سرطان زا بسیار موثر است. ابریشم (نام علمی:Silk): عمده تشکیل دهنده ابریشم پروتئین است. ابریشم خام متشکل از دو فیلامنت، سیریسین می باشد. پروتئین می تواند سروتونین و کورتیزول را تنظیم کرده و استرس را کاهش دهد. محرک مغز و اعصاب ، ، مفرح قلب و ارواح می باشد . ضعف مغز و اعصاب را درمان ، حرارت قلب را رفع و بیقراری روح را تسکین میدهد. پس می تواند راه خوبی برای درمان استرس، بهبود عضلات و کاهش اشتها باشد. ورق طلا (نام علمی:Gold): طلا دارای طبیعت گرم و تر است . طلا روند فعالیت ارگانیسم بدن را تسریع می کند، موجب بهبود بیماری های قلبی می شود و فشار خون را پائین می آورد . هم چنین این عنصر با اثرات شیمیایی خود، رطوبت و حرارت خون را افزایش داده و به عنوان محرک برای مغز و اعصاب عمل می کند ورق نقره (نام علمی:Silver ): نقره عنصری آرام بخش است. از این رو برای درمان تپش قلب، مالیخولیا ، وسواس و تندخویی سودمند می باشد . نقره خاصیت ضد میکروبی و ضد قارچی دارد و می تواند از طریق اتصال به گیرنده های پروتئین با کانال های یونی در غشای ارگانیزم تک سلولی، آمیب را از بین ببرد.

توضیحات تکمیلی

شکل دارویی

شربت در بطری ۲۰۰ میلی لیتر مورد

مورد مصرف درطب مدرن

تقویت کننده قلب، مغز، حافظه، اعصاب، کبد، معده واحشاء (دستگاه گوارش) می باشد.
درمان کننده مالیخولیا، افسردگی، وسواس، پرخاشگری و همچنین تقویت کننده سیستم ایمنی بدن می باشد.

مورد مصرف در طب سنتی

جهت تقویت اعضا رئیسه و ارواح آن و رفع خفقان بارد و اقسام مالیخولیا نافع است.

5.0/5
1 دیدگاه
1
0
0
0
0
 1. Nadem

  عالی

دیدگاه خود را اضافه کنید