شربت فیتوکاف

(دیدگاه کاربر 1)
 • خرید سریع

  تحویل خرید در کمترین زمان
 • امکان بازگشت

  امکانی که به شما اجازه میدهد با خیال آسوده خرید کنید
 • همیشه معتبر

  ما فقط 100٪ محصولات معتبر را به فروش می رسانیم
 • خرید مطمئن

  اطلاعات شما همیشه محافظت میشوند

۱۵,۰۰۰ تومان

مشخصات

شربت فيتو كاف :

درطب مدرن موثر در درمان سرفه های مزمن، خلط پشت حلق ( نزله)، تنگی نفس ( خصوصا تنگی نفس ناشی از حساسیت ها)، خلط آور و تسکین دهنده درد سینه می باشد.
در طب سنتی جهت اوجاع سینه، سرفه کهنه، نزله و دشواری نفس و صلابت معده و سده ها نافع است

توضیحات

شربت فیتوکاف

شکل دارویی: شربت در بطری ۱۲۰ میلی لیتر

مورد مصرف در طب مدرن: موثر در درمان سرفه های مزمن، خلط پشت حلق (نزله)، تنگی نفس ( خصوصا تنگی نفس ناشی از حساسیت)، خلط آور و تسکین دهنده درد سینه می باشد.

مورد مصرف در طب سنتی: جهت اوجاع سینه، سرفه کهنه، نزله و دشواری نفس و صلابت معده و سده ها نافع است.

اجزاء فرآورده سپستان، عناب، پرسیاوشان، زوفا، حلبه، انجیر زرد، اصل السوس، ریشه سوسن، بذر ختمی، برگ فراسیون، مویز منقی، تخم کرفس، تخم رازیانه، شکر سرخ

نحوه و مقدار مصرف: کودکان: یک قاشق مربا خوری ۴-۳ بار در روز بزرگسالان: یک قاشق غذاخوری ۴-۳ بار در روز

عوارض جانبی: عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است.

موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه: بیش از مقدار توصیه شده مصرف نکنید. در صورت نیاز به استفاده در دوران بارداری حتما با پزشک متخصص مشورت نمایید. در صورت بروز حساسیت در زمان استفاده از این فرآورده، مصرف آن را قطع نمایید. نحوه و شرایط نگهداری: دارو را دور از دسترس کودکان، در ظرف در بسته، دور از نور و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمائید.

در زیر به طور چکیده به خواص درمانی بعضی از اجزاء تشکیل دهنده این شربت می پردازیم. این خواص برگرفته از منابع علمی و طبی می باشد. زوفا : (نام علمی: Hyssopus Officinalis ) نرم کننده سینه بوده، سرفه و ناراحتی های ریوی را برطرف می کند، نفخ شکم را برطرف کرده و تقویت کننده معده می باشد. برای درمان بیماریهای مربوط به دستگاه تنفس مانند سرفه، سیاه سرفه، برونشیت و تنگی نفس استفاده می شود. پرسیاوشان : (نام علمی: Adiantum capillus– veneris) برای دفع سنگ مثانه مفید است. تنگی نفس را درمان می کند. سرفه و سرماخوردگی را تسکین می دهد. ادرار آور است. التهاب گلو را درمان می کند. برای درمان برونشیت موثر است. خلط سینه را نرم کرده و دفع می کند. گریپ بینی را باز می کند. صفرا و بلغم را از معده و روده بیرون می نماید. عناب : (نام علمی: Ziziphus jujube mill) آرامش بخش و ضد بدخلقی است و در طب سنتی چین و کره از عناب به عنوان داروی کاهش دهنده اضطراب و تقویت کننده معده ، طحال و سیستم گوارشی استفاده می کنند. عناب، خون را تصفیه و سموم را از بدن دفع می نماید، سبب روشنی پوست شده و از بروز مشکلات قلبی جلوگیری می نماید. فراسیون : (نام علمی: Marrubium Vulgare) به عنوان خلط آور و ضد عفونی کننده ی مجاری تنفسی استفاده می گردد. اصل السوس : (شیرین بیان) (نام علمی: Glycyrrhiza glabr ) برای آنژین ، گرفتگی حنجره و صدا، عفونت گلو و برونشیت ، یبوست ، برطرف کردن سنگینی معده و هضم غذا، رفع بیماری بلغم مفید است. خلط آور بوده، غده فوق کلیوی راتقویت می نماید. رازیانه : یا بادیانه و یا بادیان (نام علمی: Foeniculum vulgare ) دارای مقادیر زیادی ویتامین C ، پتاسیم و فیبر می باشد. این گیاه هم چنین دارای خواص بیشماری از قبیل ضد پیری، پیشگیری از سرطان، درمان بیماری های گوارشی و هورمونی می باشد.

توضیحات تکمیلی

شکل دارویی

شربت در بطری ۱۲۰ میلی لیتر مورد

مورد مصرف درطب مدرن

موثر در درمان سرفه های مزمن، خلط پشت حلق (نزله)،
تنگی نفس ( خصوصا تنگی نفس ناشی از حساسیت)، خلط آور و تسکین دهنده درد سینه می باشد.

مورد مصرف در طب سنتی

جهت اوجاع سینه، سرفه کهنه، نزله و دشواری نفس و صلابت معده و سده ها نافع است

5.0/5
1 دیدگاه
1
0
0
0
0
 1. Nadem

  عالی

دیدگاه خود را اضافه کنید