شربت فیتوبایل

(دیدگاه کاربر 1)
 • خرید سریع

  تحویل خرید در کمترین زمان
 • امکان بازگشت

  امکانی که به شما اجازه میدهد با خیال آسوده خرید کنید
 • همیشه معتبر

  ما فقط 100٪ محصولات معتبر را به فروش می رسانیم
 • خرید مطمئن

  اطلاعات شما همیشه محافظت میشوند

۳۰,۰۰۰ تومان

مشخصات

شربت فیتوبایل:

این گیاه به عنوان تقویت کننده معده، طحال ، سیستم گوارشی و کاهش دهنده اضطراب استفاده می گردد.

توضیحات

شربت و فیتوبایل

شکل دارویی: شربت در بطری ۲۰۰ میلی لیتر

مورد مصرف در طب سنتی: صفرا را دفع کند و تشنگی بنشاند. اجزاء فرآورده آلو بخارا

نحوه و مقدار مصرف: روزانه سه قاشق غذاخوری سه ساعت بعد از غذا میل نمایید. عوارض جانبی: عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است.

موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه مصرف این محصول در دوران بارداری ، شیردهی و کودکان زیر پنج سال ممنوع می باشد. در صورت بروز حساسیت در زمان استفاده از این فرآورده، مصرف آن را قطع نمایید. نحوه و شرایط نگهداری: دارو را دور از دسترس کودکان، در ظرف در بسته، دور از نور و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمائید.

در زیر به طور چکیده به خواص درمانی بعضی از اجزاء تشکیل دهنده این شربت می پردازیم. این خواص برگرفته از منابع علمی و طبی می باشد. تمر هندی (نام علمی: Tamarindus indica ): تمرهندی یک گیاه بومی کشور هندوستان است. ترکیبات این گیاه تارتاریک اسید. ویتامین C ویتامین E و ویتامین B9 بوده و به عنوان مسهل طبیعی و درمان گلو درد و اختلالات گوارشی مصرف میشود. عمده ترین ترکیب این گیاه اسید تارتاریک می باشد که یک آنتی اکسیدان قوی بوده که می تواند در عدم جذب رادیکالهای آزاد توسط سلول ها کمک کند آلو بخارا (نام علمی: Prunus domestical): آلوبخارا حاوی فنولیک اسید، فلاونول. آنتوسیانین و مواد معدنی کلسیم، پتاسیم، منگنز و آهن می باشد. در این گیاه حاوی مقدار زیادی نیاسین ، ویتامین آ و ویتامین B وجود دارد. فلاونول ها یکی از زیر گروه های خانواده فلاونوئیدها هستند و مانند بسیاری از ترکیبات گیاهی، آنتی اکسیدان های قدرتمندی هستند که توانایی مبارزه با التهاب و رادیکال های آزاد را داشته و همچنین از سلامت بدن محافظت می نمایند. همچنین ماده شیمیایی هیدروکسی فنیلی ساتین موجود در آلوبخارا موجب تحریک روده بزرگ شده و کارایی آن را بیشتر می کند. در نتیجه به عنوان یک عامل ملین و از بین برنده یبوست شناخته میشود آلو سیاه (نام علمی: Paunus spinosal ): آلو سیاه دارای ویتامین C می باشد که این امر در بالابردن قابلیت جذب آهن در بدن کمک می کند. این میوه حاوی گالیک اسید، کوئرستین، آنتوسیانین و فلاونوئید است. کوئرستین موجود در این گیاه دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده که مانع جذب رادیکال های آزاد می شود. این امر باعث مقاوم ساختن سیستم ایمنی بدن گردیده و از سرطان روده، آرتروز مفاصل و روماتیسم جلوگیری می نماید عناب (نام علمی:Ziziphus jujube mill): آرام بخش و ضد بد خلقی است. این گیاه حاوی اسیدهای نوکاونیک، ویتامین A و ویتامین می باشد که این امر در بالابردن سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از عفونت و سرطان موثر می باشد . عناب خون را تصفیه و سموم را از بدن دفع مینماید. میوه عناب حاوی مواد فعالی است که رادیکالهای آزاد را برداشت بعنوان آنتی اکسیدان محسوب می شود و در درمان تصلب شرایین و سایر بیماری ها به کار می رود. از این گیاه به عنوان تقویت کننده معده، طحال ، سیستم گوارشی و کاهش دهنده اضطراب استفاده می گردد.

سپستان (نام علمی: Cordia myxa): گیاه سپستان حاوی فنولیک اسیدها، ساپونین ها، فلاونوئید ها، تانن ها، آلکالوئیدها و موسیلاژ می باشد. این گیاه حاوی شیره لزج و بیمژه بوده و به دلیل دارا بودن ترکیبات تانن، می تواند در درمان مشکلات معده و سرفه موثر باشد. همچنین موسیلاژ موجود در گیاه باعث بهبود زخم معده و مشکلات گوارشی می شود. فلاونوئیدهای موجود در سیستان خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و از سلول ها در مقابل رادیکال های آزاد محافظت می نماید. این امر باعث مقاوم شدن سیستم ایمنی بدن و کاهش فشار خون می شود

توضیحات تکمیلی

شکل دارویی

شربت در بطری ۲۰۰ میلی لیتر مورد

مورد مصرف درطب سنتی

صفرا را دفع کند و تشنگی بنشاند. اجزاء فرآورده آلو بخارا

5.0/5
1 دیدگاه
1
0
0
0
0
 1. Nadem

  عالی

دیدگاه خود را اضافه کنید