شربت زوفا

(دیدگاه کاربر 1)
 • خرید سریع

  تحویل خرید در کمترین زمان
 • امکان بازگشت

  امکانی که به شما اجازه میدهد با خیال آسوده خرید کنید
 • همیشه معتبر

  ما فقط 100٪ محصولات معتبر را به فروش می رسانیم
 • خرید مطمئن

  اطلاعات شما همیشه محافظت میشوند

۱۵,۰۰۰ تومان

مشخصات

شربت زوفا :

موثر در درمان تنگی نفس مزمن و آسم بوده، سرفه های مزمن و خلط دار و برونشیت را درمان می نماید.

یکی از داروهای موثر در درمان تنگی نفس و آسم آلرژیک بوده، بلغم و ترشحات حلق ، مجاری تنفسی و ریه را پاک نموده، دفع می نماید.

توضیحات

شربت زوفا

شکل دارویی: شربت در بطری ۱۲۰ میلی لیتر

مورد مصرف درطب مدرن: شربت زوفاموثر در درمان تنگی نفس مزمن و آسم بوده، سرفه های مزمن و خلط دار، برونشیت و عفونت سینوسها و سینوزیت را درمان می نماید.

یکی از داروهای موثر در درمان تنگی نفس و آسم آلرژیک بوده عفونت، بلغم وترشحات بینی، حلق، مجاری تنفسی و ریه را پاک نموده، دفع می نماید.

مورد مصرف در طب سنتی: سرفه بلغمی را نافع باشد و سینه و شش را از اخلاط پاک کند و ربو وضیق النفس را سود دارد.

اجزاء فرآورده : سپستان، بنفشه، عناب، زوفا، انجیر سفید، بذر ختمی، بذر خیار شنگ، بذر خیار بالنگ، پرسیاوشان، اصل السوس، فراسیون و شکر سرخ نحوه و مقدار مصرف: کودکان: یک قاشق مربا خوری ۴-۳ بار در روز برزگسالان: یک قاشق غذاخوری ۴-۳ بار در روز عوارض جانبی: عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است.

موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه : بیش از مقدار توصیه شده مصرف نکنید در صورت نیاز به استفاده در دوران بارداری حتما با پزشک متخصص مشورت نمایید. در صورت بروز حساسیت در زمان استفاده از این فرآورده، مصرف آن را قطع نمایید. نحوه و شرایط نگهداری : دارو را دور از دسترس کودکان، در ظرف در بسته، دور از نور و در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمائید.

در زیر به طور چکیده به خواص درمانی بعضی از اجزاء تشکیل دهنده این شربت می پردازیم. این خواص برگرفته از منابع علمی و طبی می باشد. عناب: (نام علمی: Ziziphus jujube mill) آرامش بخش و ضد بدخلقی است و در طب سنتی چین و کره از عناب به عنوان داروی کاهش دهنده اضطراب و تقویت کننده معده ، طحال و سیستم گوارشی استفاده می کنند. عناب ، خون را تصفیه و سموم را از بدن دفع می نماید، سبب روشنی پوست شده و از بروز مشکلات قلبی جلوگیری می نماید.سپستان : (نام علمی: Cordia myxa) میوه سپستان به اندازه آلوی کوچک بوده و درون آن حاوی شیرهای لزج و بیمزه می باشد که کاربرد دارویی دارد و در درمان سرفه سودمند است. در پزشکی سنتی از سپستان به عنوان ملین، خلط آور و نرم کننده (به ویژه در برطرف کردن گرفتگی صدا) استفاده می کنند.سپستان همچنین باعث کاهش فشار خون میشود.

بنفشه : (نام علمی: Viola Tricolor L) مرطوب، تند، سرد و اندکی تلخ است و دارای ویژگیهایی چون: ضد التهاب، خلط آور، محرک، ادرار آور (مدر)، ضد تومور، ضد رماتیسم، ملین، ضد میکروب، معرق، مسهل، تثبیت کننده دیواره مویرگها و تصفیه کننده خون است. زوفا: (نام علمی: Hyssopus Officinalis ) سرفه و ناراحتی های ریوی را برطرف می کند. نرم کننده سینه و خلط آور بوده، معده را تقویت و نفخ شکم را برطرف می نماید. برای درمان بیماریهای مربوط به دستگاه تنفس مانند سرفه، سیاه سرفه، برونشیت و آسم استفاده میشود. خیار : (نام علمی: Cucumis sativus ) گیاهی از تیره کدوئیان است. ۹۰ درصد حجم خیار آب است و این میوه قدرت حفظ آب را دارد بنابراین محتوای داخل آن نسبت به بیرون آن ۲۰ درجه خنک تر است. خیار در کنترل بیماری اگزما، آرتروز و نقرس نقش دارد. خیار برای افرادی که از بیماری ریه، معده و سینه رنج می برند مفید است. پتاسیم موجود در آن برای بیماران دارای فشار خون بالا مفید است. خیار حاوی آنزیمی به نام ارپسین( Erepsin ) است که در هضم پروتئین کمک می کند.

توضیحات تکمیلی

شکل دارویی

شربت در بطری ۱۲۰ میلی لیتر

مورد مصرف درطب مدرن

شربت زوفاموثر در درمان تنگی نفس مزمن و آسم بوده، سرفه های مزمن و خلط دار، برونشیت و عفونت سینوسها و سینوزیت را درمان می نماید.

مورد مصرف در طب سنتی

سرفه بلغمی را نافع باشد و سینه و شش را از اخلاط پاک کند و ربو وضيق النفس را سود دارد.

5.0/5
1 دیدگاه
1
0
0
0
0
 1. Nadem

  عالی

دیدگاه خود را اضافه کنید